Zajímavé akce

Tábor Zálesí byl díky své poloze a dobrému zázemí spolupořadatelem několika zajímavých akcí, které již nastálo získaly své pevné místo v kalendáři. Hledáte také příjemné místo pro své akce, meetingy, soutěže a setkání ? Obraťte se s důvěrou na nás.

Mezinárodní soutěž v předlékařské první pomoci Střední zdravotnická a Vyšší zdravotnická škola v Jihlavě každoročně pořádá v Mezinárodním táboře Zálesí Mezinárodní soutěž v předlékařské první pomoci. V posledním ročníku 2012 se jí zúčastnilo přes 30 družstev z Česka, Německa, Slovenska, Rakouska a Norska.

  

Fotografický workshop Horácký fotoklub v Jihlavě a Mezinárodní tábor Zálesí pořádají pravidelně v červnu Fotografický workshop. Workshop je oblíbeným místem setkání mnoha fotografů a každý rok získává stále více příznivců. Několika ročníků se účastnil i Jan Saudek. Letos proběhne již 12. ročník.

  

Kubínův memoriál = Republikové kolo soutěže zdravotnických družstev Humanitárních jednotek ČČK.

  

Návštěva filharmoniků z Polska. Každý rok příjíždí na náš tábor malá skupinka filharmoniků z Poznaňské státní filharmonie, kterou vede pan Krysztof Zablocki.